DURUCAN PETROL, ENEOS
BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜDÜR

HAKKIMIZDA

Durucan petrol,madeni yağ ve filtre sektöründe 1984 yılından itibaren tecrübesiyle sektörde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.Yılların verdiği tecrübeyle her geçen gün büyüyerek müşteri portföyünü artırmış,müşteri memnuniyetini de arkasına alarak lider konuma gelmiştir.

Satış öncesi ve sonrası uzman kadrosu ve mühendislik hizmetleri ile müşterine çözüm ortağı Olmuştur.Her geçen gün kendini yenileyen firmamız gelişimin ancak eğitimle olabileceğinin bilincinde olup çalışanlarına gerekli eğitimlerle bilgi birikimlerini artırarak müşterilerine daha hızlı ve doğru hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Durucan petrol geçmişten gelen tecrübesiyle ve hizmetiyle bu sektörde ki dünya markalarını tek çatı altında toplayan Türkiye’deki tek firmadır.Bu sayede her müşterinin farklı talep ve ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Durucan Petrol Türkiyedeki lider firma özelliğini korumak ,daha çok müşteriye daha iyi hizmet verebilmek için başta insana ve pazarın ihtiyaçlarına en iyi cevabı vermek için gerekli yatırımlarına devam etmektedir…

DURUCAN PETROL LTD.ŞTİ.
eneos madeni yağ

ENEOS markası “ENERGY” ve Yunanca “yeni” anlamındaki olan “NEOS” kelimesi birleştirilerek oluşturulmuştur.


ENEOS marka motor yağı, otomotiv endüstrisinin en yüksek standartlarını aşmak için geliştirilmiştir. ENEOS ürünleri, en aşırı sıcaklık değişiklikleri altında optimum performans koruması sağlayan motor yağından üstün yakıt tasarrufu sağlayan çevre dostu motor yağına kadar geniş bir yelpaze sunmaktadır.

ENEOS Global sitesinde diğer uluslararası distribütörler:
http://global.eneos.com/world/